Koncentrujemy się na kompleksowej usłudze bezpieczeństwa firm. Dla naszych klientów oferujemy usługi zabezpieczenia technicznego, monitoringu wizyjnego oraz bezpieczeństwa biznesu.

Nasze usługi bezpieczeństwa

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W swojej ofercie stawiamy na doświadczenie oraz profesjonalizm. Z tego względu oferujemy zabezpieczenia techniczne znanych dostawców. Inwestujemy w nowe technologie, dlatego promujemy usługi monitoringu wizyjnego. Wierzymy, że usługi ochrony powinny być powiązane z procesami realizowanymi w obiektach naszych klientów. Z tego względu zalecamy wykonanie audytu bezpieczeństwa biznesu przed kompleksowym zaprojektowaniem systemu bezpieczeństwa.

Zabezpieczenia techniczne

W ramach usług zabezpieczenia technicznego oferujemy projekt, instalację i serwis: systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu, systemów telewizji dozorowej oraz systemów sygnalizacji pożaru. Korzystamy z uznanych światowych rozwiązań i szkolimy się bezpośrednio u przedstawicieli producentów. Nasi technicy posiadają wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego.

Monitoring wizyjny

W przypadku monitoringu wizyjnego stawiamy na doświadczony personel. Nadzorowane przez nas obiekty wymagają personelu wpisanego na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Wsparcie chronionych obiektów wykonujemy przy pomocy grup interwencyjnych oraz usług zdalnego nadzoru wizyjnego.

Bezpieczeństwo biznesu

Projektowanie usług ochrony wymaga uwzględnienia zagrożeń, nie tylko ze strony intruza, ale również od strony pracowników klienta oraz jego dostawców. Optymalnym rozwiązaniem jest wykonanie audytu operacyjnego poziomu ochrony przed rozpoczęciem świadczenia usług. Wyniki audytu ochrony są przez nas uwzględniane przy projektowaniu kompleksowego systemu bezpieczeństwa.

W dobie terroryzmu i cyber przestępczości pojawiają się nowe zagrożenia, które należy uwzględnić. Należą do nich między innymi utrata wartości intelektualnych produktów oferowanych przez naszych klientów, wycieki informacji na temat przygotowywanych kampanii reklamowych oraz inne wrażliwe informacje. Z tego względu oferujemy usługi wywiadu gospodarczego,  pomagamy zdiagnozować gdzie są słabe punkty ochrony informacji wrażliwych.